KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15395446
nr 1539 5446
Ulf Johansson
(1912-1978), Sverige
Oljemålning, Kvinnoporträtt. Signerad -45. Olja på pannå, 49x34 cm, yttermått inklusive ram: 60x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:26:10
4/5 23:08:16
Ulf Johansson
Läs mer om Ulf Johansson